Rezydencja Marina ul. Czarny Dwór 10/33 , 80-365 Gdańsk

Rejestracja telefoniczna: + 48 601622672

Nowości

Nowa toksyna botulinowa

Płynna toksyna botulinowa, gotowa do użycia bez rozpuszczania


ABO liquid – Jest to toksyna botulinowa w postaci gotowego do użycia roztworu. Nie wymaga przygotowywania – rozpuszczania solą fizjologiczną jak dotychczas stosowane preparaty.

ABO liquid – zalety

Gotowa w każdej chwili do użycia
Zapewnia stałą i skuteczną dawkę preparatu
Szybki początek działania – już w drugiej dobie po podaniu
Powtarzalność efektów zabiegu – zawsze roztwór ma to samo stężenie.
Długotrwały efekt – poprawa zmarszczek utrzymuje się do 6 miesięcy.

ABO liquid – bezpieczeństwo

Badania kliniczne potwierdziły bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa stosowania. Liczba objawów niepożądanych była na poziomie placebo.
Zabieg tym preparatem botoksu jest odpowiedzią na oczekiwania lekarzy i pacjentów. Lek ten pozwala w sposób szybki, skuteczny i bezpieczny wygładzać zmarszczki mimiczne.
Zmarszczki w okolicy glabelli (pomiędzy brwiami), poprzeczne czoła czy kurze łapki to wynik postępującego starzenia się skóry. Wygładzenie tych zmarszczek powoduje natychmiastowe odmłodzenie wyglądu a także bardzo wpływa na samopoczucie pacjenta.
Zabieg ABO liquid daje bardzo dobre efekty przy minimalnym ryzyku działań niepożądanych. Dodatkowo ma niewiele przeciwwskazań, dzięki temu można go stosować z powodzeniem u większości pacjentów.
Efekt zabiegu utrzymuje się dość długo – do 6 miesięcy.

Wygładzanie zmarszczek

Zmarszczki to problem, który jest źródłem kompleksów i spadku samooceny. U pacjentów zaczynają się pojawiać już w 25 roku życia, a wraz z wiekiem ich występowanie nasila się. Najlepszym sposobem na usuwanie zmarszczek jest zabieg z botoksem, który przekłada się na ich skuteczną redukcję.
Zmarszczki – charakterystyka
Zmarszczki to specyficzne zagłębienia w skórze, których przyczyną jest zwiotczenie włókien kolagenowych i elastynowych. Zmarszczki pojawiają się już od 25 roku życia i najczęściej zlokalizowane są w okolicy czoła, oczu, ust i nosa. Ich pojawienie się jest związane z procesem starzenia się skóry. Skóra traci wówczas elastyczność oraz napięcie. Zmarszczki mimiczne w największym stopniu odpowiadają za postarzanie twarzy. 

ABO liquid na zmarszczki

Jedną z najskuteczniejszych zabiegów na usuwanie zmarszczek jest botoks. Toksyna botulinowa powoduje rozluźnienie mięśni, co przekłada się na wygładzenie skóry. Botoks nie narusza mimiki ani rysów twarzy, co zapewnia naturalny efekt. ABO liquid powoduje odzyskanie młodego wyglądu skóry i usunięcie zmarszczek, które są często powodem kompleksów.  Lekarz medycyny estetycznej za pomocą medycyny może usunąć kurze łapki, zmarszczki mimiczne lub lwią zmarszczkę.
Wskazania do zabiegu
Zabieg ABO liquid jest dedykowany osobom ze zmarszczkami, lwią zmarszczką, widocznymi poziomymi zmarszczkami czoła czy pacjentom z ekspresyjną mimiką. Ten zabieg można wykonać profilaktycznie u osób młodszych.

Przeciwwskazania do zabiegu

alergia na botoks
zaburzenia krzepnięcia krwi
grypa lub przeziębienie
stosowanie leków rozkurczowych
aktywne nowotwory
przewlekłe choroby autoimmunologiczne
aktywna infekcja skórna w obszarze zabiegowym

Jak przygotować się do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, wystarczy przejść pozytywnie konsultację lekarską przed zabiegiem. Jeśli pacjent nie ma przeciwwskazań do procedury z udziałem ABO liquid, może zostać poddany zabiegowi. 10 dni przed zabiegiem należy zaprzestać przyjmowania leków przeciwzapalnych, ziół (np. dziurawiec) czy witaminy E.

<< Wróć do poprzedniej strony

Skontaktuj się z nami

 

Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 | Polityka prywatności