Rezydencja Marina ul. Czarny Dwór 10/33 , 80-365 Gdańsk

Rejestracja telefoniczna: + 48 601622672

Nowości

Relax and Refresh

Protokół zabiegowy "Relax and Refresh" dedykowany dla nowoczesnego mężczyzny, który nie boi się dbać o siebie. Męska skóra znacznie różni się od kobiecej - jest grubsza, przez co łatwiej się "łamie" tworząc głębokie bruzdy. Zdajemy sobie sprawę, że Panowie nie lubią igieł ani bólu. Dlatego przedstawiamy rozwiązanie zabiegowe, które w szybki, bezbolesny i długofalowy sposób pozwoli Tobie cieszyć się świeżym i odmłodzonym wyglądem.

Relax
Specjalnie dedykowany mężczyznom zabieg z użyciem neuromodulatora ABO liquid. Dzięki temu zabiegowi rozluźnisz mięśnie mimiczne, przez co pozbędzisz się napiętego i groźnego wyrazu twarzy.

Refresh
Nowoczeny zabieg rewitalizacji oraz nawilżenia męskiej skóry, bez zmiany rysów twarzy przy pomocy znanego już nam, preparatu Restylane Skinboosters. Poprawa jakości skóry, długotrwałe nawilżenie oraz odświeżenie ogólnego wyglądu to wszytko już po 1 zabiegu.
Protokół zabiegowy obejmuje wykonanie tych dwóch zabiegów podczas jednego spotkania i powtórzenie ich po 6 miesiącach. Dodatkowo zaleca się aby zabieg tylko z użyciem Restylane Skinboosters powtórzyć po 4 tygodniach, celem zmaksymalizowania efektu regeneracji i odżywienia skóry.
 

<< Wróć do poprzedniej strony

Skontaktuj się z nami

 

Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 | Polityka prywatności