Rezydencja Marina ul. Czarny Dwór 10/33 , 80-365 Gdańsk

Rejestracja telefoniczna: + 48 601622672

YELLOW PEEL

Jest to progresywny peeling, którego rezultat zależny jest od ilości nałożonych warstw.
Usuwa warstwę naskórka na różnych poziomach, a intensywność działania peelingu można indywidualnie dostosowywać do rodzaju uszkodzeń skórnych.
Peeling działa złuszczająco poprzez kwas glikolowy i salicylowy. Jednocześnie dzięki trzem innym substancjom-kwas fitowy, kwas kojowy, kwas azelainowy blokuje syntezę melaniny-jest niezwykle skuteczny w przebarweniach.
Kwas retinowy i witamina C pobudzają produkcję kolagenu, elastyny i glikozamin.
Zabieg może być stosowany w przypadku przebarwień, skóry łojotokowej i trądzikowej, drobnych zmarszczek i zmian posłonecznych, wiotkości skóry, fotostarzenia. Zabiegom poddaje się skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.
Efekt w postaci rozjaśnienia i odświeżenia cery widać już po pierwszym zabiegu. Zwykle trzeba się poddać 2-4 zabiegom raz w roku w odstępach miesięcznych. Zbieg trwa ok.. pół godziny, a w dniu jego wykonania kilkakrotnie, zwykle co godzinę, trzeba wcierać w skórę odpowiedni preparat. W 3 i 4 dniu po zabiegu występuje intensywne złuszczanie, skóra w pełni dochodzi do siebie po 5-6 dniach. W tym czasie nie wygląda się najlepiej, ale można normalnie funkcjonować. Yellow Peel stosowany systematycznie opóźnia procesy starzenia się skóry.

Skontaktuj się z nami

 

Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 | Polityka prywatności